Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Jeśli chcesz zamówić najlepszą drukarkę 3D, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/y5jqbcdf

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz maszyny. Szacuje się, że korzystając z drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można nieomal o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie wysokiej jakości usług i urządzeń, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną budową i intuicyjną obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można ekspresowo otrzymać identyczne prototypy, do czego dąży się zwłaszcza w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w najrozmaitszych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest trwały oraz precyzyjny, a w toku procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie pojawiają się odkształcenia.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]