Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Zobacz, gdzie zamówić drzwi wejściowe drewniane

Drzwi wejściowe wykonują wiele zadań – zabezpieczają przed wtargnięciem osób niepowołanych, separują od szumu dobiegającego z dworu oraz ochraniają dom przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Czy warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane wejściowe – zestawienie współczesności z tradycją

Zakup drzwi zewnętrznych to jeden z najistotniejszych wybór, który musi dokonać każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją solidność i parametry techniczne od lat cieszą się dużą popularnością. Organiczny surowiec wspaniale się prezentuje i można go wykończyć na różne sposoby. Odpowiednio zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że koszty ogrzewania są dużo niższe, a mimo tego w domu daje się odczuć komfort termiczny. Wybierając drzwi do mieszkania warto zwrócić uwagę na modele o przekroju 92 mm albo 68 mm. Ze względu na swoje właściwości ogromnym popytem cieszą się w szczególności ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego – nie wypaczają się i ciężko je uszkodzić, więc wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne wejściowe drzwi drewniane są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne na wymiar

Producenci oferują też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w przypadku nietypowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla osób, którym zależy na niesztampowym designie. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które realizuje spersonalizowane projekty na zamówienie, a równocześnie gwarantuje kilkuletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych umieszcza się wspaniale wyglądające szyby, np. ornamentowe. Klienci mogą również wybierać spośród wielu typów szyldów. Prócz walorów estetycznych, należy też położyć nacisk na pozostałe atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je wyłamać, bowiem w dzisiejszych czasach często wyposażone są w systemy antywłamaniowe. Gwarantuje to lokatorom doskonałą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe są wyposażone także wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg drewniany bądź aluminiowy. Aby chronić zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, do ich produkcji wykorzystuje się lakiery najlepszej jakości.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]