Wisiorki

Znajdź wisiorek na www.bizutik.pl

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej ważna jest szerokość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go wykonano. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łezki, kwadratu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroki wybór jest także jeśli mówimy tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]