Wygodne kolczyki na sztyftach

Kup kolczyki ze sztyftami

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich produkcji kruszec, wzór oraz szlachetne minerały, ale również typ mocowania. Na rynku dostępne są rozmaite typy zapięć – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich kobiet, które cenią prostotę i wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie ważna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało można zakładać do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem będą niewątpliwie wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi minerałami – turkusem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych kreacji. Do pracy warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – wyglądają prawie równie korzystnie, co naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]