Wyjątkowe kolczyki z koralem

Kup kolczyki z koralem

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są już od wieków. Mówi się, że zmniejszają panikę. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada również właściwości lecznicze: działa korzystnie na układ krwionośny, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – które wybrać?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz koral Satsuma z rejonu Filipin.

Do czego najlepiej włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Taki rodzaj biżuterii można nosić na co dzień, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawie ze zwiewną spódnicą doda Ci wdzięku.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]