Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Kup kontener na odpady na ekombud.pl

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]