Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, co jest Ci potrzebne, znajdziesz w tym miejscu

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie odnajdziemy niemal wszystko, nadal wiele rzeczy warto kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno platynowego naszyjnika, broszki lub pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy zamierzamy kupić pierścionek czy też obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli zaś zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny lub za ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu ewentualnie zrobi nowy. Kolejnym plusem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej wskazówki jubilera. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się na ślub, imieniny czy chrzest.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii i tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek albo odpadł kamień z kolczyka, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeśli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, albo mamy własny pomysł na broszkę czy też wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu mamy zniszczoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]