Apartamenty z Kominkiem – apartamenty Krynica

Krynica Zdrój to jedna z najbardziej interesujących destynacji na południu Polski. Oprócz mnóstwa zabytków, jest także utożsamiana z bardzo zdrowym klimatem oraz źródłami wody o właściwościach leczniczych, przez co każdego sezonu wybierana jest jako cel wakacji setek polskich i nie tylko letników. Ogromna popularność to konieczność zapewnienia im sporej bazy noclegowej – na szczęście znalezienie miejsc w tym przepięknym mieście nie powinno sprawić problemów.

Wynajem apartamentów Krynica Zdrój

Zdecydowaną część miejsc noclegowych w opisywanym mieście stanowią apartamenty Krynica Zdrój – lokale, których wynajęcie okaże się najlepszym wyjściem dla tych przyjezdnych, którzy z najróżniejszych powodów nie mogą albo nie chcą zdecydować się na zamieszkanie w lecznicy. Koszty wynajęcia apartamentów Krynica Zdrój są bardzo zróżnicowane – od ofert nie większych od 50 zł, aż po apartamenty, w których doba to koszt rzędu ponad stu złotych.

Co oprócz apartamentów Krynica Zdrój?

Poza apartamentami, w Krynicy czekają na nas również inne anonse. Działa tu mnóstwo hoteli oraz pensjonatów, które proponują swoim turystom bardzo dobre lokale w niewygórowanych cenach. Z uwagi na lecznicze klimat, w mieście działa także sporo sanatoriów, które obok lokali noclegowych, oferują letnikom również lecznicze zabiegi oraz pomoc lekarzy. Są one kosztowniejsze niż apartamenty Krynica Zdrój, ale ich klienci mają wszak do dyspozycji liczne udogodnienia.

Siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]