Wakacje w Krynicy? Wybierz domki

Krynica-Zdrój jest wymieniana jako jedna z najchętniej odwiedzanych destynacji w polskich górach. Ciężko jednak się temu dziwić, gdyż słynie zarówno z doskonałego klimatu, ale również ciekawej zabudowy. Te cechy sprawiają, że urlop w Krynicy planują nie tylko takie osoby, które chciałyby wyleczyć pewne schorzenia, ale też ci, którzy lubią pozwiedzać. Gdzie jednak znaleźć noclegi w Krynicy?

Domki w Krynicy – czemu tak popularne?

W okresie letnim szczególną popularnością cieszą się domki w Krynicy. Oferują one swoim gościom to, co niezbędne jest do efektywnego wypoczynku – spokój, komfort i radość spoglądania na rozciągające się wokół Krynicy szczyty. Mocną stroną domków wypoczynkowych są też względy budżetowe – ich wypożyczenie jest dużo mniej kosztowne od noclegu w hotelu. Nie powinno więc zaskakiwać, iż większość turystów odwiedzających Krynicę stawia akurat na domki. Tym bardziej, iż w ostatnich latach zwiększa się ilość przedsiębiorstw wynajmujących gościom domki w Krynicy.

Nie tylko domki w Krynicy

Ci turyści, którzy wolą innego rodzaju rozwiązania, w Krynicy także znajdą oferty dostosowane do swoich potrzeb. W miejscowości funkcjonuje wiele pensjonatów oferujących usługi w rozmaitych cenach. Goście, którzy postawili na Krynicę z przyczyn medycznych, mogą znaleźć nocleg w którymś z tamtejszych sanatoriów, zaś sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy może być nocleg w prywatnej kwaterze. Bardziej wymagającym gościom z pewnością spodoba się katalog usług hoteli, które w mieście działają naprawdę licznie.

Siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]