Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy w góry - ta niezwykła oferta wszystkich zadziwi.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem, który docenia pewne i dobrze opracowane wycieczki w towarzystwie doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Przygotowujemy wyprawy, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już pewne doświadczenie w analogicznych wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Pozwalają przy tym wcielić w życie pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielą się posiadanym doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]