Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Uzyskaj kompetentną pomoc profesjonalistów z biura architektonicznego Kraków na barteksitarski.pl

Niewątpliwie chciałbyś, by w świeżo wybudowanym gniazdku wszystko było takie jak trzeba. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, który projekt domu wybierzesz. Znalezienie najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno być jednak skomplikowane – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na gotowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie w parę chwil dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam propozycje dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy projekt. Ich najsilniejszą stroną jest na pewno cena – za najtańsze wydasz jedynie za trochę ponad 2000 zł. Poza tym jest to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć projekt jak najszybciej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się wśród pozostałych nieruchomości. Decydując się na takie rozwiązanie możemy być pewni, że projekt będzie taki, jak chcemy – przed jego sporządzeniem architekt dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek się przygotować?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie droższy niż gotowy – klienci, którzy go wybiorą muszą liczyć się z kosztami rzędu 200 zł za m2.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]