Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Producent okien drewnianych - z aktualną ofertą zapoznasz się na www.oknostol.com.pl

Ekologiczne okna drewniane są niezwykle wytworne i ponadczasowe. Współgrają z każdą konstrukcją – od staroświeckich budynków po minimalistyczne wnętrza. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co stanowi o ich solidności?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna rodzimego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są wytwarzane przy użyciu najnowszych metod, dzięki czemu charakteryzują się optymalnym współczynnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a utrzymanie czystości jest szybkie. Okna drewniane gwarantują świetne wrażenia estetyczne, posiadają lśniącą powierzchnię, eleganckie uchwyty. Mogą być zrobione zarówno z drewna miejscowego – na przykład dębu, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Organiczne materiały w połączeniu z awangardowymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – ramy można poddawać zabiegom konserwacyjnym

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia dźwiękochłonność oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można poddawać zabiegom pielęgnacyjnym, dzięki czemu posłuży przez długi okres. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza także estetyczne schody, idealne do szlacheckich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent organiczny jest całkowicie bezpieczne dla środowiska, sprawdza się przy pracach konserwatorskich wnętrz. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na szlachetne, wytrzymałe i piękne elementy drewniane.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]