Okna energooszczędne – dobra inwestycja

Więcej informacji o oknach energooszczędnych.

Wytrzymałe okna energooszczędne to podstawa, o której nie wolno zapomnieć przy remontowaniu domu mieszkalnego. Najbardziej popularne są okna drewniane, które na rynku odnajdziemy w różnych wariantach. Jak są wykonane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – komfortowe warunki mieszkania i oszczędność koksu lub oleju opałowego

Drewniane okna wytwarzane są z naturalnych materiałów – np. dębu i modrzewia. Cechują się doskonałymi atrybutami, dzięki czemu dotrzymują kroku produktom z tworzyw sztucznych. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na szczelność okien, zwłaszcza, jeśli modernizujemy lokal przed zimą. Gwarantuje to nie tylko wygodne warunki wewnątrz mieszkania, ale przede wszystkim oszczędność drewna lub oleju opałowego. Współczynnik izolacji termicznej musi być utrzymany na prawidłowym poziomie (tj. poniżej 0,8 W/m2), bo tylko w takim wypadku w budynku zapanują komfortowe warunki. Ciepło zostaje w mieszkaniu, a przez szpary nie dociera chłód .

Okna energooszczędne – kup zespolone okna drewniane

Podejmując się ocieplenia budynku przeanalizujmy kolejny ważny element – wskaźnik izolacji akustycznej. Zainwestujmy w dobrze izolowane okna drewniane, jeśli chcemy cieszyć się wspaniałą ciszą w budynku. Niesamowicie istotne są także specjalistyczne uszczelki okienne – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Nowoczesna technika gwarantuje wygłuszenie niechcianego pogłosu, a także wspaniały komfort termiczny w lokalu, warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]