Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Dowiedz się, gdzie kupić pokrycia dachowe, wejdź na regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy ponownie wypierają z rynku stosowane przez dekady popularne dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele plusów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one dobrym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla deweloperów.

Prosty montaż i możliwość dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z paru względów. Przede wszystkim ważą dużo mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachoweji zarazem ułatwia przewóz i wyładunek tych modułów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich precyzyjne ustawienie zabiera na ogół dużo więcej godzin. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, nawet niezwykle wymyślnej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych świetnie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych budynków, zwłaszcza, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżnia też lepsza szczelność. Oprócz tego łatwo je doczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek i paneli dachowych

Aby nabyć nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny wybór paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, działających w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Chlubą REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie zarysowań, jak również rdzewienie. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny prócz własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy włazy dachowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych marek.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08