dobry architekt, pracownia architektoniczna Kraków

Profesjonalny architekt

Decyzje czekające na nas na początkowym etapie budowy domu wpływają na to, czy odpowie na nasze potrzeby. Dlatego warto dokładnie przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować poszczególne pomieszczenia oraz ułatwi przystosowanie domu do naszych potrzeb. Dlaczego jeszcze powinniśmy skorzystać z usług dobrego architekta?

Z architektem łatwiej znajdziesz materiały

Przyszli posiadacze domu mogą mieć problemy ze znalezieniem technologii, w jakich obiekt ma być zbudowany. A ten wybór okazuje się bardzo istotny, bowiem mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Dlatego warto wcześniej skonsultować to z architektem i zyskać pewność, że później będzie nam się dobrze żyło.

Architekt stworzy Twój dom

Dom w starym stylu czy też któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Podobnych pytań budujący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z podobnymi trudnościami doradzi właśnie architekt. Może polecić któryś z opracowanych wcześniej projektów albo zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Zanim spotkamy się z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Warto również w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie w stanie doradzić nam najlepsze rozwiązanie – i przygotować wszystkie papiery działki.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]