Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Na joannaklusak.com/oferta/ znajdziesz fachowców, którzy wykonają dla Ciebie projekty mieszkań Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]