Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Usługa cateringowa - sprawdź korzystną ofertę.

Kiedy organizujesz wystawny event firmowy czy rodzinny, na który spraszasz ogromną ilość gości, raczej nie dasz rady samodzielnie zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując małe przekąski i soki w najbliższym sklepie – ważne imprezy zazwyczaj wymagają właściwej oprawy również w obszarze posiłków. Zatem nie godzi się położyć na stolikach gości najzwyklejszych ciasta oraz oranżady. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na wskazówki

Firmy oferujące usługi cateringu najczęściej świadczą kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji urodzin, chrzcin albo wesel. Oferty te są dobrze dostosowane do wymogów poszczególnych imprez, przez co często różnią się np. kosztem i rodzajem posiłków oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu należy pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie opisać swoje oczekiwania, a przy tym być także otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń przeróżnego typu to jego praca, zatem wieloletnie doświadczenie w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą większość naszych gości.

Zamówienie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Organizacja dań choćby dla małej grupy gości może być olbrzymim problemem, głównie wtedy, gdy musimy zrobić to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na zaplanowanie pozostałych kluczowych aspektów eventu. Daje to także sposobność poczęstowania zaproszonych rewelacyjnymi potrawami przyrządzonymi przez zawodowych kucharzy. Trzeba jednocześnie podkreślić, że istotną cechą posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale również ich prezentacja na talerzu. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają także swój zespół zawodowych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]