Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Skorzystaj ze wskazówek architekta Kraków. Zajrzyj tu

Biuro projektowe świadczy szeroki wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w praktycznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a później aktywnie dogląda postępu prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację domu albo proponuje aranżację już egzystujących rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro projektowe?

Szukasz niespotykanych, ciekawych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie komfortowy, a zarazem funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające aktualne trendy architektoniczne.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej czy wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to między innymi mieszkania na wynajem, obiekty rekreacyjne, żłobki i kawiarnie. Organizacja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku oraz osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może także przygotować plan praktycznych i obszernych garderób, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]