Coaching kariery czyli jak odnieść sukces zawodowy

Oferta coachingu kariery w dobrej cenie. Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Doradztwo zawodowe umożliwia ujawnienie Twoich mocnych stron i zagospodarowanie ukrytego potencjału. Czemu warto rozwijać swoje umiejętności zawodowe? Na czym współcześnie polega coaching kariery?

Coaching kariery – wieloaspektowe przygotowanie do procesu rekrutacji

Coaching kariery odbyty z profesjonalnym doradcą zawodowym służy nie tylko tym, którzy ledwo co rozpoczęli swoją karierę, ale też doświadczonym pracobiorcom, którzy lękają się przemian na rynku, starają się obronną ręką przebrnąć przez reorganizację w spółce bądź szykują się do przejścia do nowej pracy. Profesjonalny coach kariery asystuje na licznych płaszczyznach – objaśnia jak przyszykować się do rozmowy kwalifikacyjnej i z sukcesem przejść proces rekrutacji, a także jak kształtować tzw. umiejętności „miękkie” i inne kompetencje, które przydają się w pracy. Doradca zawodowy zajmuje się także pomocą w poprawnym przygotowaniu dokumentów, np. listu motywacyjnego, Curriculum Vitae czy portfolio osiągnięć, tak, by przyciągnęły uwagę potencjalnych pracodawców, a tym samym zwiększyły prawdopodobieństwo, iż kandydat będzie zaproszony na rozmowę. Równie kluczowe jest też szkolenie z autoprezentacji – to jeden z najważniejszych aspektów, który wysoko sobie cenią specjaliści od rekrutacji.

Coaching kariery – kto na nim skorzysta?

Pragniesz kierować ścieżką swojej kariery zawodowej tak, by ostatecznie osiągnąć sukces na rynku pracy? A może planujesz zmienić specjalizację, jednak nie masz pewności, jaka praca przyniesie Ci porządne zarobki i równolegle satysfakcję? Coaching kariery sprawi, iż odkryjesz swoje mocne oraz słabe strony, zaczniesz używać czające się w Tobie możliwości i osiągać sukcesy zawodowe. Biegły doradca zawodowy wspomoże również kierowników wyższego stopnia oraz innych wysoko kwalifikowanych specjalistów poszukującym rzetelnego doradztwa. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania dochodzi do wyznaczenia potrzeb doradczych – na tym etapie ustala się, czego oczekuje uczestnik, jakiej pomocy potrzebuje i jaka liczba spotkań z coachem kariery pozwoli uzyskać zamierzony cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]