Doradca w przetargach. Na czym to polega?

Doradztwo przetargowe - więcej informacji o tej usłudze poznasz w tym miejscu.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa często ma kierunek kompleksowy oraz mieści praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są gruntownie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a również do stworzenia oferty przetargowej. Mają również wielkie doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na każdym etapie działania przetargowego.

Siedziba:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]