Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Kliknij tu, żeby zlecić catering kanapkowy.

Organizacja nawet dużego przyjęcia nie jest kłopotliwa, jeśli mamy wystarczająco czasu na zakupy koniecznych produktów, a także następnie własnoręczne przyrządzanie z nich smakowitych przekąsek dla gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to też, iż trzeba porzucić zamiar celebracji znaczącego jubileuszu. W takiej sytuacji można skorzystać z usług cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – pozwól gościom prowadzić luźną konwersację

Catering kanapkowy, nazywany również finger food cateringiem, to usługa skierowana z reguły do klientów biznesowych, ale korzystają z niej dość często również różnorodne instytucje i osoby prywatne szykujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na dostarczenie na imprezę dań typu finger food, a więc drobnych przekąsek, które można skonsumować stojąc i bez użycia sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to dosłownie danie na “jeden gryz”. Finger food to przeważnie roladki, kanapki lub tartoletki owocowe i warzywne. Ten rodzaj cateringu rewelacyjnie sprawdza się na eventach, gdzie zależy nam na ogólnej interakcji uczestników. Umożliwia on uczestniczenie w swobodnych pogawędkach, a przy tym nie ogranicza kontaktu tylko do gości usadzonych przy jednym stole.

Catering finger food – wspólny stolik dla wszystkich gości

Zlecenie przyszykowania cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie ma mnóstwo zalet, które dostrzegą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się problemu z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia gości uroczystości. Przekąski oraz chłodne i gorące napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to ogromnie wygodne zwłaszcza w mniejszych aulach, w których zmieszczenie odpowiedniej liczby stolików byłoby problemem. Taki catering automatycznie sprawia też, że impreza ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Wypada podkreślić, że menu z drobnych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż eleganckie obiady, a dodatkowo daje więcej opcji dopasowania ich do gustów żywieniowych gości eventu. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do kuchni, a to nierzadko bywało największą komplikacją przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]