Kraków Airport Taxi – transport z lotniska

Na ruchliwych portach lotniczych znalezienie transportu może okazać się dużym wyzwaniem. Jeśli jeszcze zwiedzający czy mieszkańcy danego miasta na pewno sobie poradzą, to przedsiębiorcy będą mieć poważne problemy – ich obecność w tym mieście jest często bowiem zaplanowana z ogromną starannością. Warto zatem zawczasu pamiętać o transporcie na miejsce. Firmy świadczące tego rodzaju usługi funkcjonują w wielu miejscowościach z ważnymi lotniskami – między innymi w stolicy, Katowicach bądź w Krakowie. Należy jednak dodać, iż takie przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko opcją zamówienia taksówki na daną godzinę – posiadają oprócz tego mnóstwo innych plusów. Czemu więc warto postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Ekskluzywne Kraków Airport Taxi

Zaletą usługi Kraków Airport Taxi okazuje się też wygoda aut – firma ją proponująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i innych wiodących producentów samochodów. Duże znaczenie ma też fakt, że wybierając tę formę przewozu nie trzeba dzielić miejsca z pozostałymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest tylko dla nas i partnera biznesowego. Dobrze wspomnieć też o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne jest bowiem zamówienie kursu do innych miejscowości w regionie oraz poza nim.

Ile wydamy na Kraków Airport Taxi?

Podróże do popularnych Business Parków i siedzib koncernów, działających w obrębie miejscowości, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić kwoty wyższej niż 100 PLN. Na trochę wyższe koszty musimy przygotować się, jeżeli zamierzamy zamówić kurs do innego miasta leżącego w Małopolsce. Dla przykładu, trasa do Wieliczki do koszt od 80 do 120 PLN – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych danym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia czy Katowic wydamy około trzystu złotych. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia wygodne warunki podróży, które zadowolą najbardziej wybrednych.