Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dla zakładów gastronomicznych i medycznych

W zakładach produkujących żywność, gabinetach kosmetycznych czy też medycznych i w kuchniach nadzwyczaj ważne jest utrzymanie skrajnej czystości. To wymusza nie tylko przestrzegania rygorystycznych procedur i stosowania środków dezynfekujących, ale także właściwego sprzętu. Meble i utensylia wykorzystywane w takich miejscach nie mogą pochłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna umożliwiać szybkie i dokładne mycie oraz dezynfekowanie. Toteż w miejscach, gdzie priorytetem jest sterylność, idealnie zdają egzamin meble ze stali nierdzewnej.

Meble ze stali nierdzewnej – stoły, zmywaki, stojaki

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często stosowane w piekarniach, restauracjach oraz przetwórstwie spożywczym. W kuchniach lokali gastronomicznych bądź bufetów używa się m.in. regały do przechowywania żywności, stoły i blaty. Poza tym warto napomknąć o okapach i zmywakach, jak również różnego rodzaju stojakach, które mogą być zastosowane do wyrastania wypieków. Optymalne wykorzystanie lokalu zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – można z ich wykorzystaniem zorganizować ergonomiczną kuchnię także na stosunkowo niewielkiej przestrzeni.

Medycyna także używa mebli ze stali nierdzewnej

Projektując kształt mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia również wymogi gabinetów medycznych oraz kosmetycznych. Tu wyjątkowo istotne są regały i stoły umożliwiające sterylne składowanie przyrządów oraz środków wykorzystywanych w trakcie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej sprostają wszelkim wymaganiom stawianym względem sprzętu stosowanego w gabinetach medycznych – umożliwiają zachowanie jałowości otoczenia, dobrze się prezentują i są mocne.