Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Kliknij tutaj i dowiedz się, kto oferuje catering firmowy.

Sympozjum, szkolenie lub ważne negocjacje biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z różnymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Przekąski bez ryzyka zabrudzenia dłoni – o cateringu biurowym

Kursy i konferencje biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 7-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy dostają ścisły program prelekcji, między którymi zaplanowane są średnio dwie-trzy niezbyt długie przerwy, podczas których ciężko jest spożyć większy posiłek w okolicznej restauracji. Stąd tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie dłoni czy garnituru. Oferta cateringu biurowego obejmuje też użyczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Organizujesz szkolenie? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach intensywnego skupienia. Ponadto jest to również możliwość rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie kwestii roztrząsanych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach firm, nigdy nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych pojemniczków, gryząc kupione po drodze w piekarni lub własnoręcznie zrobione sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie partycypantów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]