Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak unikatowej oferty opieki technicznej WordPress!

WordPress, który powstał głównie jako platforma blogowa, szybko stał się jednym z powszechnie używanych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki i bez problemów można opanować zasady posługiwania się nim, wykorzystuje się go współcześnie do projektowania wymyślnych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być źródłem niemiłych sytuacji, w związku z tym ważną i przydatną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Czemu zaleca się powierzyć utrzymanie WordPressa ekspertowi?

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest bezspornie zaktualizowanie jej do obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią. Częstokroć jednak firmy po postawieniu strony zaniedbują regularną instalację najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki cyberprzestępców lub zawirusowanie. W dodatku, mimo że WordPress jest bardzo nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi komplikacjami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. Dlatego konieczne jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, należy powierzyć opiekę nad stroną zewnętrznemu ekspertowi.

Opieka techniczna nad stroną internetową – usługa dla dużych i małych firm i freelancerów

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak małych jak i większych firm, którzy troszczą się o wydajne i nieprzerwane funkcjonowanie ich strony, a także ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest też blogerom oraz freelancerom posiadającym własne strony. W elementarnym pakiecie usługi znajduje się wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a i usuwanie skutków zawirusowania. W pakietach rozszerzonych oferowane są także różnego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]