catering okolicznościowy, catering na komunię

Nie tylko wesela – o usłudze cateringu okolicznościowego

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć ich dobrymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, jednakże przy dużej liczbie biesiadników trudno jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoje święto i chcesz się nim nacieszyć, a nie zamknąć się w kuchni czy służyć za kelnera. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne eventy zalecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajem sali nie jest teraz konieczne

Kiedy wymienia się usługę cateringu gros osób myśli najpierw o cateringu weselnym albo spotkaniach firmowych. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i tylko przy faktycznie ogromnej liczbie zaproszonych rozpatrywał on opcję zamówienia fachowego wsparcia w tym zakresie. Działo się również tak dlatego, że przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niedużych rodzinnych imprez, a w szeregu przypadków również tych dużych, jeśli nie było to związane z wynajęciem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy zdecydujemy się wynająć lokal czy wygodniej będzie zorganizować event w swoim ogrodzie albo domu, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce pyszne dania.

Menu dopasowane do wymagań osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą skrojoną na każde rodzinne święto (lecz nie tylko!). Najlepsi kucharze bez trudu przyrządzają menu współgrające z charakterem imprezy, nieważne czy zamawiasz catering na komunię, na imieniny lub na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę półmetków, studniówek i komersów. Wypatrując firmy oferującej taką usługę polecamy postawić na taką, która będzie w stanie dostosować menu do życzeń i – przede wszystkim –portfela osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć event, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i ułożeniu stolików.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]