Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Sprawdź, kto oferuje organizację imprez firmowych w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne bądź wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie uformowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, by uczcić osiągnięte sukcesy, a także różne sympozja, szkolenia czy bankiety dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy wymagają należytego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Gdy nie mamy w firmie pojemnych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto szukać ofert wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do klasy planowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla akcjonariuszy marki, podczas których świętowany jest jej szczególny sukces, nie mogą być zorganizowane w byle jakim lokalu. Warto przy takich okazjach wyprawić imprezę w wyjątkowym miejscu, które ostatecznie podkreśli doniosłość wydarzenia. Natomiast jeśli na event sproszone będą osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie sali należy wybrać lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering sumienne firmie

W trakcie organizacji wydarzenia firmowego nie można zignorować tak istotnego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych posiłków i napojów. Idealnym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazany punkt apetycznych dań dla uczestników, ale dodatkowo doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest też zapewnienie gościom najlepszej obsługi. Wypada więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie zawodowych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i perfekcyjnie wyglądające dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]