Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Po więcej szczegółów o parking Balice tanio kliknij tutaj

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]