Parking w Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz wygodnie dojechać do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – co zrobić z samochodem?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy autem, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – monitorowane miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po 2-tygodniowych wojażach za granicą nie będziesz w stanie uruchomić auta? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.