Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Sala weselna okolice Kraków - ta niebywała oferta Cię usatysfakcjonuje.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeśli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybranie najlepszego lokalu na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając miejsce na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka dość istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, aby być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli salę do tańca. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie prosty. Jeśli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, należy szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Ostatnią kwestią jest sama organizacja wesela, czyli załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i dekoracja stołów. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 gości

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ponad setkę osób. Impreza może zostać wyprawiona też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że położony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie powinien zatem trwać dłużej niż pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]