tworzenie sklepów internetowych, sklep woocommerce

Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Posiadasz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularność zyskały strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada niemało zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z użyciem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy klientów. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek podnosi się też elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom wniesienie opłaty za zamówienie np. przez Transferuj.pl bądź PayU.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami cyberprzestępców

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, wykorzystanie tylko potrzebnych, wypróbowanych wtyczek oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować poradniki i omówienia oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]