parking strzeżony lotnisko balice

Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Kluczowe atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju transport zdobył dużą popularność, to możliwość dotarcia nawet w najbardziej oddalone miejsca naszego globu, szybkość oraz komfort. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dojechania na lotnisko – a multum osób w tym celu musi przecież przejechać setki kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje połączone z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – leć spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia samochodu. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezmiernie ważne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja asysty załogi

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak spadek ciśnienia w oponach bądź rozładowany akumulator.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]