Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Catering na wesele - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, chrzty bądź komunie, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższych krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, na których pojawia się często ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć jadłospisu, a później przygotować i dostarczyć posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering weselny?

Urządzanie imprezy weselnej to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór dekoracji sali, układanie listy gości, przygotowanie zaproszeń czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zamówienia wystarczającej ilości przekąsek i trunków podawanych w czasie zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. na weselu musi mieć znakomitą oprawę. Goście przecież oczekują tego, żeby stoliki były cudownie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były smaczne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również aby kelnerzy na czas podawała gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, kelnerów i kucharzy, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering na wesela – menu dopasowane do konwencji przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla uczestników, ale także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, deserów i trunków zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość samodzielnie przygotować menu z sugerowanych dań. Trzeba jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę zamawiającego są gotowe przyrządzić unikalne zestawy potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]